سیاسی کدخبر: 279804 ارسال پرینت 4

رکنا: وزیر اطلاع رسانی عربستان سعودی مدعی شد که دولت قطع با راه اندازی هزاران صفحه در توییتر به دنبال فتنه انگیزی در داخل عربستان است.

رکنا سیاسی: وزیر فرهنگ و اطلاع رسانی عربستان سعودی دوحه را به استفاده از شبکه‌های ارتباط جمعی جهت ایجاد آشوب در این کشور متهم کرد.

عواد صالح العواد پنجشنبه، امروز گفت که دولت قطر هم‌اکنون بیش از 23 هزار حساب توییتری ایجاد کرده و قصد ایجاد فتنه در عربستان سعودی است.

به گزارش وبگاه عربی 21، از بین این صفحات توییتری، کاربری به نام مجاهد یا همان مجتهد معروف است که اقدام به افشای اسرار خاندان حاکم عربستان کرده و بیش از یک میلیون و هشتصد هزار دنبال کننده دارد.

عربستان، مصر، امارات و بحرین ماه گذشته قطر را به حمایت از تروریسم در منطقه متهم و اقدام به قطع روابط سیاسی و اقتصادی خود با دوحه کردند.

این کشورها که نزدیک به 20 روز است اقدام به محاصره قطر کرده‌اند، برای ازسرگیری روابط با آن 13 شرط و درخواست تعیین کردند که از جمله آن، عدم حمایت از تروریسم، بستن الجزیره و قطع روابط با ایران بود.

کشورهای تحریم‌ کننده 12 روز به قطر مهلت دادند که نسبت به این 13 خواسته موضع خود را اعلام کند که با جواب منفی دوحه رو به‌رو شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر