به گزارش رکنا، نوید دانایی اظهار کرد: کرونا، ویروسی که این روزها تمام دنیا را درگیر خود کرده، بر کشور ما نیز سایه انداخته است و امروز یک ماه از بستری اولین بیمار مبتلا به کرونا در استان می‌گذرد.

وی تصریح کرد: با همه مصائبی که این ویروس برای کشور و استان سمنان به همراه داشت، اما بحرانی بود که به همه ما نشان داد باید قدر نعمات الهی را بیشتر بدانیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اضافه کرد: نعمت‌هایی برایمان عادی شده بودند و بر همگان اثبات شد که سلامتی چه نعمت بزرگی است و امروز توجهمان به خادمان حوزه سلامت جلب شده است.

دانایی بیان کرد: فعالان حوزه سلامت، سربازان خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا هستند و تا امروز گل کاشتند و با تمام توان ایستادند و مقاومت کردند.

وی تصریح کرد: امروز بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی سنگر مبارزه هستند و نیروهای کادر درمان همه ناملایمات را فراموش کردند و بدون کوچک‌ترین توقعی و برای رضای خداوند متعال و برای سلامتی هم‌استانی‌ها و هم‌وطنانشان رو در روی دشمن به ظاهر نادیدنی ایستادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: تا امروز ۳۶۵ نفر از هم استانی‌های ما نتیجه آزمایش مثبت کرونا داشته‌اند که تا این لحظه، با لطف خداوند متعال و همت همکاران در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه، ۲۸۱ نفر از بیمارستان مرخص شده‌اند و متأسفانه ۲۸ نفر به رحمت خدا رفته‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟