خبر ویژه :

رک پلاس سفر کدخبر: 372403 ارسال پرینت 33

رکنا: در سفر به تایلند از پارک گردشگری چند جانبه کوری بوری دیدن کنید.

تایلند سرزمینی است که پوشش گیاهی ان واقعا روح نواز است به همین دلیل به خاطر وجود آب و هوای مناسب پارک های جنگلی و تفریحی بی شماری دارد. امروز به معرفی پارک چند جانبه ی کوری بوری خواهیم پرداخت.

پارک ملی کوری بوری (Kuri Buri)

برای اینکه بتوانید در تایلند هم از فضای سبز دیدن کنید و هم از حیات وحش بهره لازم را ببرید می توانید به پارک کوری بوری بروید. اینجا گونه های حیوانی در کنار فیل های عظیم الجثه که به طور دسته ای در حال حرکت هستند فضا را هیجان انگیز کرده اند. در این مکان گردشگری تایلند فیل ها بیش از همه حکومت می کنند.

فیل ها در کنار دریاچه زیبای پایانگ در حال بازی و آب تنی هستند که می توانید در کنار آن ها عکس ها جالبی بگیرید. البته شرایط دیدار با این فیل ها بسیار حساس است و توریست ها باید اصول ایمنی را رعایت کنند.

ورود بازدید کنندگان به این مکان با اتومبیل های شخصی کاملا آزاد است. به محض ورود به این منطقه باید از تورهای داخلی آن استفاده کنید تا از مکان ها و مسیر های امن با همراهی لیدر تور عبور کنید و از کل پارک لذت ببرید.

تور ها به صورت پیاده روی سرویس دهی نمی کنند بلکه برای استفاده از آن ها می بایست از خودرو های وانت یا WD4 استفاده کرد. البته شرایط به گونه ای است که می توانید به راحتی شب را در آن جا سپری کنید البته شرط آن اجاره چادر یا خانه های امن چوبی در این منطقه است.

دیدار ار فضای سبز به طور کلی زیر باران لذت خاصی دارد بنابراین اردیبهشت ماه تا آبان ماه فصل رویایی و بارش برای این پارک است اما اگر فکر می کنید باران برایتان دست و پا گیر است برنامه این سفر را برای خرداد و تیر در نظر بگیرید که از بارش خبری نیست و هوا گرم است و خشکی آن بر روی صورتتان حس می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها