به گزارش رکنا ، رئیس اداره استاندارد ابهر گفت: در طی بازرسی‌های به عمل آمده توسط کارشناسان اداره استاندارد این شهرستان، حدود یک تن چیپس آلوده کشف و معدوم شد.

امیر حاجی‌قربانی در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در طی بازرسی‌های به عمل آمده توسط کارشناسان اداره استاندارد این شهرستان از یک واحد تولیدی حدود یک تن چیپس آلوده کشف و معدوم شد.

وی اظهار کرد: بر اساس دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابهر، این محموله کشف شده معدوم و اخطارهای لازم پیرامون رعایت استانداردهای مربوطه در تولید محصول چیپس و نیز هشدارهای لازم در خصوص تکرار تخلف که منجر به تعطیلی واحد خواهد شد، به مدیریت واحد تولیدی آریا راد ابهر ارائه و ابلاغ شد.

رئیس اداره استاندارد شهرستان ابهر با تأکید بر اینکه تولید، توزیع و عرضه محصولات مشمول استاندارد اجباری بدون دریافت مجوز استاندارد ممنوع است، ادامه داد: از همشهریان درخواست می‌شود در صورت مشاهده مورد مذکور یا موارد مشابه، مراتب را جهت رسیدگی و برخوردهای قانونی از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۷ به اداره‌کل استاندارد استان زنجان یا شهرستان ابهر اطلاع‌رسانی کنند.

در طی چند روز اخیر افزایش نظارت‌ها بر بازار ابهر دستور کار جدی مسئولان در شهرستان ابهر قرار گرفته است و مسئولان نیز در این راستا بر همکاری مردم و اطلاع‌رسانی گرانی با شماره ۱۲۴ تأکید دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟