در دنیایی که می توانیم تقریبا همه چیز را به صورت آنلاین انجام دهیم، اگر شما قصد رزرو تور مسافرتی ارزان و دوست داشتنی مثل تور مشهد را دارید احمقانه به نظر می رسد که از طریق مراجعه به یک آژانس مسافرتی این کار را به اتمام برسانید، البته باید مطمئن شوید سایت مورد نظر از قابلیت های تجارت الکترونیکی برخوردار است. برای رزرو تور، بهتر است به سایت های مطمئن که استانداردهای کسب و کار اینترنتی را رعایت کردهاند مراجعه کنید. سایت هایی همچون پرشین هتل یا جاباما، اقامت 24 و ...

1. نرم افزار رزرو تورباید هویت زنده داشته باشد

این مهم ترین ویژگی هر سایت رزرو تور همچون پرشین هتل است. داشتن یک فرم رزرو تور آنلاین به سادگی یک فرم تماس تلفنی کافی نیست. اگر تنها 20 مکان در یک سایت تور مسافرتی داشته باشید، ممکن است 30 درخواست برای یک روز خاص دریافت کنید. این باعث می شود که سایت رزرو تور آنلاین با محدودیت هایی برای ارائه خدمات به مسافران روبرو شود. این کسب و کارهای کوچک اغلب در مواجه با درخواست های زیاد شوکه شده و سطح کیفی عملکرد خود را ناخواسته کاهش می دهند. اما سایت های بزرگ اغلب پیش ازاین با مشکلات این چنین دست و پنجه نرم کرده اند و حالا با اطمینان کامل می توان از آنها رزرو تور را انجام داد.

با استفاده از سایت رزرو تور مسافرتی پرشین هتل شما می توانید سفرهای آینده را ببینید، صندلی های موجود را انتخاب کنید و تورهای جدید را بررسی کنید. با استفاده از نرم افزار ما، انتخاب شما همیشه به روز است.

2. وب سایت رزرو تور که با تلفن همراه کار می کند

انتقال خرید های اینترنتی و رزرو تور از دسکتاپ به موبایل در سال 2015 اتفاق افتاد. در سال گذشته بیش از 38 درصد بازدید کنندگان وب سایت و تقریبا 40 درصد بازدید از صفحات وب از دستگاه های غیر دسکتاپ بوده است. در بخش تجاری، تقریبا 21 درصد از رزرو هتل و 17 درصد از اتاق های شخصی از تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه اتفاق افتاده است.

با توجه به این آمار، سایت رزرو تور باید بر روی دستگاه های تلفن همراه کار کند. راه حل تلفن همراه پرشین هتل به شما کمک می کند تا فرایند رزرو بهینه سازی موبایل را مدیریت کنید و رزرو تور را انجام دهید.

3. سایت رزرو تور باید دارای عناوین جذاب با کلمات وسوسه کننده باشد

اگر سیاست خاص خود را در وب سایت رزرو تور مسافرتی داشته باشید، باید بدانید که در این سایت ممکن است مسافرانی از هر قشر رفت و آمد داشته باشد. تاکتیک های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن اطمینان حاصل کنید که مشتریان بالقوه می توانند آن را ببینند - مطمئن شوید که از دکمه «خرید اکنون» استفاده می کنید که به درستی فعال هستند و به سادگی مسافر را راهنمایی میکنند. این کار را انجام دهید و شک نکنید که مردم می دانند وب سایت معتبر و یک تجارت الکترونیک به سادگی و قابل پیگیری قانونی طراحی شده است.

4. فرایند رزرو تور مسافرتی به صورت یکپارچه امکان پذیر است

هیچ کس نمی خواهد 15 دقیقه یا بیشتر رزرو تورآنلاین را انجام دهد و بعد از این زمان کلافه خواهد شد. مردم می خواهند این فعالیت یعنی رزرو تور را به صورت یکپارچه و سریع انجام دهند. این بدان معناست که داشتن فرآیند رزرو با چند مرحله ساده امکان پذیر است پس آن را پیچیده نکنید. هنگامی که شما سایت رزرو تور مسافرتی را طراحی میکنید، مطمئن شوید که باعث می شود رزرو در وب سایت شما آسان باشد.

5. اطمینان حاصل کنید که برای رزرو تور به سایت دیگر مراجعه نمی کنند

برخی از شرکت های رزرو تور، سیاست هایی خاص در وب سایت خود ارائه می دهند که واقعا در خط مشی وب سایت آنها نیست و معامله و رزرو تور در وب سایت شخص ثالث انجام می شود. این بسیار عجیب و غریب است. مشتریان می خواهند در محیطی آشنا باشند که بتوانند از شروع تا پایان آن مطمئن خرید انجام دهدند.

رزرو تور آنلاین تا چه میزان مطمئن است؟

اگر روند رزرو تور بر روی وب سایت شما آغاز می شود، اما بر روی سایت دیگری پایان می یابد، میزان سود شما به مرور زمان کاهش می یابد. با استفاده از سایت رزرو تور پرشین هتل کاربران شروع خرید و پایان رزرو تور را در وب سایتی قانونی و مطمئن انجام میدهند.

6. اطمینان حاصل کنید که نرم افزار PCI (صنعت کارت پرداخت) سازگار است

اگر شما از افرادی که رزرو تور آنلاین را انجام نمیدهند بپرسید چرا چرا اینکار را نمی کنند، آنها به شما می گویند که از امنیت سایت مقابلشان واهمه دارند- آنها می خواهند بدانند جزئیات رزرو تور آنها امن هستند. سایت رزرو تور باید مطمئن باشد و با PCI سازگار باشد یا درگاه پرداختی امن را تامین کند. این پایبندی به استانداردهای امنیتی است که برای محافظت از اطلاعات کارت مشتریان انجام میشود و در طول و بعد از یک معامله مالی توسعه داده می شود.

آیا این خبر مفید بود؟