رک پلاس گوناگون کدخبر: 233041 ارسال پرینت 3

رکنا: "دونالد ترامپ " رئیس جمهور منتخب آمریکا با مدیران برجسته صنعت و تکنولوژی وفضای مجازی که در میان آنها مدیرعاملان شرکت های بزرگی چون اپل، گوگل ،آمازون و مایکروسافت هم حضور داشتند دیدار کرد .

ترامپ در این نشست که باهدف همکاری و نزدیکی بیشتر مرکز تکنولوژی آمریکا موسوم به سیلیکون ولی با کاخ سفید در دفتر ترامپ Trump در شهر نیویورک برگزار شد مدیران شرکت های معتبری چون مایکروسافت، آمازون، اوراکل ، آی بی ام و گوگل حضور داشتند. در این جلسه مدیر اجرایی فیس بوک " شریل سندبرگ " و مدیر عامل شرکت اپل " تیم کوک " که در تبلیغات انتخابات در کنار هیلاری کلینتون بود نیزشرکت داشتند.

-136774
در این جلسه صحبت از مسائل مهمی چون ایجاد شغل ، تجارت و اقتصاد به میان آمد.ترامپ ضمن تقدیر از مدیران برجسته تکنولوژی و اظهار علاقمندی به همکاری بیشتر با آنها در آینده گفت : «شما در دنیا بی نظیرید. از شما می خواهم همین طور ادامه بدهید. ما نیز در کنار شما خواهیم بود. هر زمان که بخواهید می توانید بامن و همکارانم تماس بگیرید.» 
در این جلسه دو مدیر برجسته " الن ماسک " مدیرعامل شرکت تسلا و " تراویس کالانیک " بنیانگذاران اوبر نیز عنوان مشاوران اداری ترامپ در کابینه ی جدید منصوب شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر