رک پلاس گوناگون کدخبر: 233024 ارسال پرینت 14

رکنا: ادعای عجیب رئیس جمهور آمریکا "دونالد ترامپ " درباره مشکلات تغییرات آب و هوایی دنیا کارشناسان هواشناسی را شوکه کرد.

این رئیس جمهور پرحاشیه در سخنرانی خود بیان کرد که هیچ کس نمی داند آیا تغییرات آب و هوایی واقعی است یا نه ؟ این اظهار نظر جنجالی در حالی مطرح شد که به گفته ی بسیاری از کارشناسان محیط زیست روز به روز گرمایش زمین و تغییرات ناشی از آن در زندگی موجودات جاندار در سراسر دنیا دیده می شود.
ترامپ به خبرنگار فاکس نیوز گفت:" هیچکس به درستی نمی داند . این مسئله چیزی نیست که خیلی سریع و سخت اتفاق بیفتد . "
این در حالی است که اکثریت قریب به اتفاق سازمان های علمی شواهد کافی و زیادی برای سیستم گرمایش زمین ، اب شدن یخ قطب ها ، مرگ جانداران ، ارائه داده اند . این سازمان ها شامل اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا، انجمن فیزیک آمریکا، آکادمی ملی علوم ایالات متحده امریکا، همواره صحبت از تغییرات گرمایشی و خطرات ناشی از آن کرده اند .
ترامپ Trump "بیان کرد که قوانین حفاظت از محیط زیست همیشه باعث نابودی فرصت های شغلی می شود . وی اضافه کرد که کشورهایی چون مکزیک و چین " هیچ وقت در انتظار قوانین محیط زیستی نمی مانند و برنامه های خود را اجرایی می کنند. ما نمی توانیم به خاطر این قوانین اجازه دهیم تا کارهایمان متوقف شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

یاهواخبار مرتبط

ارسال نظر