رک پلاس تکنولوژی کدخبر: 226696 ارسال پرینت 9

رکنا: نماینده TNT در ایران خبر تعطیلی این شرکت در ایران را رد و اعلام کرد فعالیت‌های این شرکت در کشورمان در حال توسعه است.

چند ماه قبل در پی انتشار خبر خرید سهام شرکت هلندی پست TNT توسط یک شرکت آمریکایی، برخی خبرگزاری‌ها اخباری مبنی بر عدم فعالیت این شرکت در کشورمان و تعطیلی دفاتر TNT در ایران منتشر کردند.

حالا بعد از گذشت چند ماه مدیرعامل شرکت نمایندگی TNT در ایران به این خبرها واکنش نشان داده و این اخبار را رد کرده است.

آرش دانش، مدیرعامل شرکت تهران ناوگان ترابرد (مدیرعامل نمایندگیTNT در ایران) گفت: «این شرکت همچنان در دفتر سابق خود واقع در تهران مشغول به فعالیت است و هیچ شعبه و دفتری تحت نام یا مشخصات دیگر ندارد. نمایندگی پست TNT فعالیت خود را در قالب پست بین‌المللی تهران ناوگان ترابر ادامه خواهد داد.»

دانش افزود: «به زودی با عقد قرارداد‌های جدید با شرکت‌های پستی بین‌المللی خدمات بیشتری در زمینه حمل و نقل و خدمات پستی بین‌المللی ارائه می‌کند.»

مدیرعامل نمایندگی TNT ضمن بیان همکاری و همراهی پست جمهوری اسلامی ایران با این شرکت اعلام کرد: «TNT در ایران نه تنها شعب و باجه‌هایش تعطیل نشده، بلکه بر تعداد آنها اضافه شده و در پی قراردادهای جدید بین‌المللی، خدمات این پست ایرانی در جهان سریع‌تر و ارزان‌تر خواهد شد.»

او تاکید کرد: «با وجود گذشت مدتی از انتشار این خبر، شعب این شرکت پستی در تمامی کشور فعال است.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

معلم به نقاشی کودک طرفدار تراکتور صفر داد!+عکس

مریم شوهر دارد، اما قلبش برای مرد دیگری می‌تپد!

یک دختر در شرق تهران جان یک جوان را گرفت و جوان دیگر را به زندان فرستاد

له شده مار زیر چرخ های هواپیما در باند فرودگاه اردبیل + عکس

از خودم فیلم زشت گرفتم و برای فرهاد فرستادم / نگذارید آبرویم برود

آقای بازیگر و همسرش در اولین سالگرد ازدواحشان! +عکس

پوستر سلام بمبئی با طراحی محمدرضا شریفی نیا! / محمدرضا گلزار و بنیامین در کنار ستاره زن بالیوود +عکس

سلفی آیینه ای جالب خانم بازیگر پس از گریم در کنار تصویر چهره اصلی اش +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر