توقع داشتیم در ورزشگاه امام رضا(ع) به میدان برویم

ورزشی رک اسپورت کدخبر: 315487 ارسال پرینت 13

رکنا: مدیرعامل پدیده گفت: توقع ما از مسئولین این بود که بتوانیم در مصاف با ذوب‌آهن در ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) به میدان برویم.

حمیدرضا کریمویی در واکنش به منتفی شدن میزبانی تیم پدیده از ذوب‌آهن در ورزشگاه امام رضا(ع) اظهار کرد: از روز نخست‌ حضور در لیگ برتر هفدهم، مجموعه پدیده تمام تلاش خود را کرده‌ تا بتواند به بهترین شکل ممکن نتایجی درخور شان فوتبال خراسان را رقم بزند. هیچگاه نخواستیم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنیم و در نهایت به نقطه‌ای رسیدیم که پس از ۸ هفته به رتبه دوم جدول برسیم.
کریمویی تصریح کرد: اما برخلاف آنچه که توقع داشتیم و فکر می‌کردیم، متاسفانه مسئولین محترم شهری و استانی آنطور که انتظار می‌رفت تاکنون از تیم پدیده حمایت نکرده‌اند، توقع ما این بود که بتوانیم در مصاف با ذوب‌آهن در ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) به میدان برویم و از نعمت حضور یار دوازدهم بهره‌مند شویم. 
مدیرعامل باشگاه پدیده خاطرنشان کرد: هر چند راه سخت است؛ اما امیدواریم در آینده نیز با کسب نتایج خوب در جمع مدعیان باقی بمانیم. بدون شک تمام انگیزه ها و انرژی مثبتی که در حال حاضر دریافت می کنیم از سوی هواداران دلسوز و همیشه همراه این تیم می باشد. امیدوارم باری دیگر هواداران با تمام بی مهری هایی که توسط مسئولین به ورزش Sport استان می شود با حضور پرشور در ورزشگاه ثامن‌الائمه(ع) کمک حال تیم فوتبال پدیده در این بازی بسیار حساس در روز جمعه باشند. به امید روزهای خوب برای ورزش شهر مشهد مقدس.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها