خبر ویژه :

کاپیتان تورس مرد اول پاناما

ورزشی رک اسپورت کدخبر: 315485 ارسال پرینت 16

رکنا: گل کاپیتان تورس در دقیقه 86 باعث شد تا پاناما برای نخستین بار به جام جهانی روسیه صعود کند، گلی که دو تاگزارشگر بازی آن را 36 بار اعلام کردند!

بامداد امروز در منطقه کونکاکاف سه بازی برگزار شد و اتفاقات عجیب و غریبی در آن روی داد. تیم ملی آمریکا که برای صعود تنها به یک تساوی در خانه ترینیداد و توباگو نیاز داشت، با نتیجه 2-1 شکست خورد تا نه تنها به جام جهانی صعود نکند؛ بلکه به دیدار پلی آف نیز نرسد.
اما سرنوشت و تقدیر به بازیکنان پاناما روی خوش نشان داد، آنها که در خانه برابر کاستاریکا عقب افتاده بودند، برای صعود تنها به برد نیاز داشتند، گل گابریل تورس در دقیقه 52 بازی را به تساوی کشاند؛ اما با این نتیجه آنها به پلی آف هم صعود نمی کردند.
در دقیقه 87 و سانتر بلند مدافعان هندوراسی و ضربه سر آلبرتو کوینتو روی سر مایکل اومانیا، پشت مدافعین کاستاریکا به رومان تورس رسید تا این بازیکن تاریخی ترین گل کشورش را به ثمر برسند و پاناما برای نخستین بار به جام جهانی صعود کند.
مدافع و کاپیتان جلوکشیده تیم پاناما که اتفاقا در لیگ آمریکا و تیم سیاتل ساندرز بازی می کند و با این گل بلیط روسیه را برای تیم ملی کشورش رزرو کرد، در بازی با هندوراس نیز یک گل حیاتی دیگر به ثمر رسانده بود.
نکته جالب این گل، دو گزارشگر پانامایی بودند که پس از گل پاناما هیچ چیز برای گفتن نداشت، آنها جمعا 36 بار " گل " گفتند و گریه کردند، یکی از گزارشگران نوید گل پاناما را به بینندگان اعلام می کرد، گلی که شب را از پاناما گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 0 تعداد رای : 0


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها