خبر ویژه :

امکان صعود با کسب حداکثر امتیازات

ورزشی رک اسپورت کدخبر: 315435 ارسال پرینت 12

رکنا: تیم نوجوانان ایران که برای دومین بار راهی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی شد، روز جمعه سومین دیدار خود را برگزار می کند. دیداری که با پیروزی در آن می توانند با کسب حداکثر امتیازات به مرحله بعد برسند.

نوجوانان ایران با درهم شکستن آلمان موفق شدند صعود خود را به مرحله بعدی رقابت های جام جهانی مسجل کنند. آنها که پیش از این دیدار، در بازی اول مقابل گینه نیز موفق به کسب پیروزی شده بودند از ساعت 15 روز جمعه باید در سومین بازی خود حاضر شوند و در صورتی که بتوانند مقابل تیم کاستاریکا نیز به پیروزی برسند، برای اولین بار با اقتدار کامل و کسب تمام امتیازات راهی مرحله یک هشتم نهایی خواهند شد. 
پس از ایرانی ها، تیم های نوجوانان آلمان، کاستاریکا و گینه به ترتیب با 3، 1 و 1 امتیاز در رده های دوم، سوم و چهارم قرار دارند. 
پیش از این، تیم نوجوانان ایران در رقابت های جام جهانی سال 2013 موفق شده بودند پس از تیم نوجوانان آرژانتین به عنوان تیم گروه خود راهی مرحله یک هشتم نهایی رقابت ها شوند. تیم نوجوانان ایران در سال 2013 توسط علی دوستی هدایت می شد؛ اما در رقابت های 2017 با عباس چمنیان در رقابت های جام جهانی حضور یافت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها