خبر ویژه :

ورزشی رک اسپورت کدخبر: 315332 ارسال پرینت 0

رکنا: با وجود این که مثل بازی با توگو فرصت کافی برای نشان دادن توانایی خود نداشت؛ اما در همان مدت کوتاه حضور در میدان هم تاثیرگذار ظاهر شد.

کاوه رضایی در مصاف دوستانه شب گذشته با روسیه نیمکت نشین بود تا همان طور که پیش بینی می شد سردار آزمون در پیشانی خط حمله ایران به میدان برود و دوباره زننده تک گل ایران لقب بگیرد. گلی که نشان داد این مهاجم جوان روبین کازان جایگاهی تثبیت شده در ترکیب اصلی ایران دارد و کی روش بعید به نظر می رسد بازیکن دیگری را به او ترجیح بدهد.
با این وجود در 25 دقیقه پایانی بازی کاوه رضایی ستاره این روزهای شارلروا دوباره فرصت پیدا کرد تا توانایی های خود را مقابل میزبان جام جهانی هم نشان بدهد. این بازیکن که مقابل توگو بهترین بازیکن تیم ملی بود در همین مدت زمان کوتاه هم با دوندگی و جنگندگی در خط حمله ایران بارها مدافعان روسیه را آزار داد تا با این عملکرد خیز بلندی برای حضور در مرحله نهایی جام جهانی بردارد.
بعد از حضور در دو بازی دوستانه برابر توگو و روسیه کاوه رضایی بار دیگر به تمرینات شارلروا بازگشت به این امید که با ادامه درخشش در خط حمله این تیم بلژیکی و خلق شگفتی در ژوپیرلیگ همچنان به مستحکم کردن جایگاه خود در تیم ملی برای قرار گرفتن در فهرست نهایی مسافران ادامه بدهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 0 تعداد رای : 0


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها