خبر ویژه :

خبر خوب؛ از کازان به تهران

ورزشی رک اسپورت کدخبر: 315320 ارسال پرینت 9

رکنا: نمایش خوب تیم ملی در کازان آرنا مقابل میزبان جام جهانی آتی نه تنها برای طرفداران تیم ملی بلکه برای پیرمرد آلمانی استقلال هم خبرخوشحال کننده ای محسوب می شود.

بعد از مدت ها مصدومیت و دوری از میادین، سرانجام ستاره میانه میدان استقلال Esteghlal به فرم مطلوب خود بازگشت تا با قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی ایران در دیدار مهم برابر روسیه خودی نشان داده و دوباره امیدها را در اردوی استقلال را در آستانه ورود به لیگ برتر بازگرداند.
امید ابراهیمی در کنار سعید عزت الهی دیشب در کازان آرنا کمربند خط میانی تیم ملی را بیمه کرده بودند و با نمایشی جالب توجه در جنگ با هافبک های میزبان جدالی پایاپای را رقم زدند که دیدن این نمایش از هافبک ملی پوش استقلال می توانست بهترین خبر ممکن برای وینفرد شفر در آستانه اولین تجربه لیگ برتری باشد.
امید که با مصدومیت غیرمنتظره خود از ابتدای فصل نتوانست برای استقلال به میدان برود تا نعمتی بزرگ از علیرضا منصوریان در استقلال دریغ شود، حالا با گذشت چند ماه در مصاف تیم ملی نشان داد به همان بازیکن آماده و تاثیرگذار تبدیل شده که با حضور خود می تواند تفاوت ها را در میانه میدان رقم بزند؛ از همین رو شفر آلمانی دیشب بهترین خبر ممکن را از کازان دریافت کرد. آن هم این که مقابل فولاد فرمانده ای همچون امید در میانه میدان خواهد داشت.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 0 تعداد رای : 0


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها