خبر ویژه :

ورزشی رک اسپورت کدخبر: 315278 ارسال پرینت 4

رکنا: تیته، سرمربی برزیل مدعی شد که تیمش در کنار آلمان و فرانسه، مدعی قهرمانی در جام جهانی است.

برزیل که صعود خود به جام جهانی را قطعی کرده بود، شب گذشته 3-0 شیلی را شکست داد تا با اقتدار و اختلاف 10 امتیازی نسبت به تیم دوم به جام جهانی راه یابد. پس از بازی تیته تیمش را از مدعیان عنوان قهرمانی معرفی کرد.
او گفت:\" برزیل از تیم‌های مدعی قهرمانی جام جهانی است. از لحاظ فوتبالی که ارائه کردیم، رقابت هایی که به پایان رساندیم، سطح عملکرد، نتایج و ... . برزیل یکی از بهترین تیم هاست. قبلا گفته بودم که فرانسه هم تیم خیلی خوبی است. بازیکنانی مثل کیلیان امباپه، لاکازت و گریزمان را در اختیار دارد. فقط به مثلث خط حمله شان نگاه کنید.همینطور قهرمان جهان آلمان.\"
تیته درباره صعود آرژانتین به جام جهانی گفت:\" آرژانتین شایسته صعود بود. فقط یک بازی نیست که تیم را تعریف می‌کند بلکه چندین بازی است که طی آنها عملکرد یک تیم مشخص می‌شود. مطمئنا آرژانتین از استعداد بالای مسی بهره مند بوده است. کیفیت بالای او... نیازی نیست درباره استعداد مسی صحبت کنیم.\"
دنی آلوس، مدافع برزیل در رابطه با عملکرد این تیم گفت:\" در برزیل امروز، تیته با اختلاف نسبت به دیگر مربیان درک بهتری از فوتبال دارد.علتش این است که اهمیت زیادی به همه می‌دهد.\"برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها