ورزشی رک اسپورت کدخبر: 315270 ارسال پرینت 7

رکنا: تیم ملی شیلی با شکست 3-0 مقابل برزیل، از رسیدن به رقابت های جام جهانی 2018 باز ماند.

قهرمان دو دوره اخیر رقابت های کوپا آمه ریکا با یک تساوی در دیدار امشب هم می توانست به جام جهانی صعود کند اما در مقابل تیم آماده برزیل حرفی برای گفتن نداشت و در همین مرحله مقدماتی حذف شد.
پائولینیو در دقیقه 55 و روی اشتباه کلودیو براوو گل اول برزیل را به ثمر رساند و گابریل ژسوس در دقایق 57 و 90+2 دو بار دیگر دروازه شیلی را باز کرد. به این ترتیب شیلی در رتبه ششم منطقه آمریکای جنوبی قرار گرفت و حتی از رسیدن به پلی آف باز ماند.
در دیگر دیدار تعیین کننده امشب منطقه آمریکای جنوبی، پرو میزبان کلمبیا بود که در نهایت دو تیم به تساوی 1-1 رسیدند. خامس رودریگس در دقیقه 56 کلمبیا را پیش انداخت اما پائولو گریرو در دقیقه 76 کار را به تساوی کشید.
با این تساوی کلمبیا 27 امتیازی شد و به عنوان تیم چهارم گروه، به طور مستقیم به جام جهانی رسید. پرو هم با قرار گرفتن در رتبه پنجم، حریف نیوزلند در دیدار پلی آف شد. 
اروگوئه هم که کار راحت تری نسبت به سایر مدعیان صعود داشت، موفق شد با درخشش ادینسون کاوانی و لوئیس سوارز، بولیوی را 4-2 شکست بدهد و به عنوان تیم دوم منطقه آمریکای جنوبی، راهی جام جهانی شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها