ورزشی رک اسپورت کدخبر: 296364 ارسال پرینت 5

رکنا: سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: در هفته جاری منتظریم تا وعده مسئولان نفت عملی شود.

با اشاره به دیدار تیمش برابر تراکتورسازی در هفته چهارم لیگ برتر که با شکست دو بر یک نفت همراه بود اظهار داشت: ما بازی بدی انجام ندادیم اما متاسفانه در دقایق پایانی از نفرات کافی برخوردار نبودیم که بتوانیم بازی را نگه داریم و یا حتی به برتری برسیم. در دقیقه‌ای هم داور به نفع تیم حریف خطای پنالتی اعلام کرد که واقعاً وقتی برای جبران نبود اما در مجموع می‌توانستیم در این بازی شکست نخوریم.
وی درخصوص گلزنی حامد آقایی در اولین بازی لیگ برای نفت و بازی دادن این بازیکن در پست دفاع که پست غیرتخصصی بود اظهار داشت: از عملکرد این بازیکن رضایت کامل دارم و این موضوع نوید این را می‌دهد که نسل جدیدی در راه است. در بازی‌های آینده هم مطمئنا به این بازیکنان جوان بازی بیشتری می‌دهم و امیدوارم بتوانند خودشان را نشان بدهند.
درخشان در مورد اینکه قرار بود بعد از بازی با تراکتورسازی، مسئولان نفت درصدی از قرارداد بازیکنان را به آنها پرداخت کنند اضافه کرد: در هفته جاری باید این موضوع رخ دهد و منتظریم تا وعده مسئولان عملی شود.
وی در مورد جذب بازیکنان جدید برای تقویت نقاط ضعف تیمش گفت: در حال بررسی گزینه‌ها هستیم تا بتوانیم بازیکنان مورد نظر‌مان را جذب کنیم. گزینه‌های مدنظر ما داخلی هستند اما اگر امکان جذب آنها نبود سراغ گزینه‌های خارجی می‌رویم.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در مورد برنامه‌های این تیم عنوان کرد: برنامه‌های فشرده بدنسازی را در دستور کار داریم البته در حال حاضر در حال بررسی شرایط هستیم تا ببینیم کجا می‌توانیم اردو را برگزار کنیم. برگزاری اردو داخلی یا خارجی به شرایط باشگاه بستگی دارد.
درخشان در پایان در مورد دیدار هفته آتی تیمش مقابل سیاه جامگان تصریح کرد: سیاه‌جامگان تیمی است که امسال متحول شده و واقعاً فوتبال خوبی بازی می‌کنند اما ما هم با برنامه‌های ویژه‌ای برای این بازی داریم تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر