ورزشی رک اسپورت کدخبر: 296352 ارسال پرینت 19

رکنا: تیم صبا در فصل جدید جام حذفی فوتبال شرکت نمی‌کند.

به نقل از روابط عمومی هیأت فوتبال استان قم، براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار بود در یکی از دیدارهای مرحله دوم جام حذفی تیم‌های میعاد مغان اردبیل و صبا از ساعت 16:45 فردا یکشنبه در ورزشگاه شهید کلانتری پارس‌آباد اردبیل به مصاف هم بروند اما به دلیل انصراف قمی‌ها این مسابقه برگزار نخواهد شد.
کریم بهرامی، رییس هیأت فوتبال استان قم در این باره گفت: به دلیل دیر تشکیل شدن تیم امسال صبا، هدف اصلی ما حضور موفق در لیگ یک است و با توجه به اینکه سفر به اردبیل و انجام بازی جام حذفی موجب از دست رفتن چهار روز از تمرینات ما می‌شود در این دیدار حضور پیدا نمی‌کنیم.
وی با بیان اینکه یکشنبه هفته آینده مسابقه دشواری برابر خونه به خونه در بابل داریم، اظهار کرد: برای سفر به اردبیل حداقل چهار روز از تمرینات را از دست می‌دهیم که خستگی بازیکنان را نیز به همراه خواهد داشت و از طرف دیگر مشکلات مالی هم داریم.
بهرامی عنوان کرد: با توجه به اینکه قرار است تیم هفته بعد به طور زمینی به بابل سفر کند بهتر بود در جام حذفی شرکت نکنیم تا با انجام تمرینات و قدرت بیشتری مقابل خونه به خونه قرار بگیریم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر