ورزشی رک اسپورت کدخبر: 296344 ارسال پرینت 7

رکنا: کاپیتان تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که در بازی با استقلال مستحق اخراج نبوده است.

روزبه شاه‌علی‌دوست درباره پیروزی سایپا برابر استقلال Esteghlal اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم. ما در نیمه اول مالکیت را به استقلال دادیم و آنها سوار بازی شدند، اما در نیمه دوم با صحبت‌های علی دایی شرایط را به سود خودمان تغییر دادیم. ما روی دروازه استقلال فشار آوردیم و می‌توانستیم گل‌های زیادی به ثمر برسانیم.
کاپیتان تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش مستحق برتری مقابل استقلال بوده است، تأکید کرد: بله، ما بازی جانانه‌ای انجام دادیم و تیم پرمهره استقلال را شکست دادیم. باید از بازیکنان سایپا هم تشکر کنم که تلاش ویژه‌ای انجام دادند.
شاه‌علی‌دوست در مورد اینکه چرا در دقایق آخر از زمین بازی اخراج شد، گفت: کارت زرد اول من درست بود، اما فکر می‌کنم داور در دادن کارت دوم سخت‌گیرانه عمل کرد و من مستحق اخراج نبودم. من در شرایطی روی جپاروف خطا کردم که او 80 متر با دروازه ما فاصله داشت. جالب این است که من 20 متر از صحنه دور شده بودم که به یکباره داور تصمیم گرفت کارت زرد دوم را بدهد. شاید یک نفر به داور گفت که مرا اخراج کند، واقعاً نمی‌دانم که چرا آن اتفاق افتاد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر