ورزشی رک اسپورت کدخبر: 296339 ارسال پرینت 14

رکنا: باشگاه لیورپول همچنان اصرار بر حفظ کوتینیو در تیم خود را دارد و تاکنون سه پیشنهاد بارسلونا برای جذب او را رد کرده است.

به نقل از اسکای اسپورت، باشگاه لیورپول پیشنهاد نهایی بارسلونا برای بازیکن برزیلی خود که پتانسیل حضوردر نیوکمپ دارد را و با مبلغ 113 میلیون پوند تا 118 میلیون پوند مطرح شده بود را نیز رد کرد. پیشنهاد 70 میلیون پوندی و 90 ملیون پوندی نیز از سوی این باشگاه رد شده است.
با وجود آنکه کوتینیو درخواست جدایی از لیورپول را اعلام کرده است اما باشگاه معتقد است که این بازیکن برای فروش نیست و تا پایان این نقل و انتقالات همچنان در لیورپول خواهد ماند.
با آنکه مدیر روابط عمومی باشگاه بارسلونا اعلام کرده است در این هفته در اسپانیا قرارداد کوتینیو بسته می شود یورگن کلوپ اظهار داشت: من نمیدانم چرا مردم این حرف ها را میزنند من حتی این شخص را نمی شناسم و هرگز با او ملاقت نکرده ام.
کوتینیو هنوز برای لیورپول بازی نکرده است و در تمرینات این تیم نیز حضور پیدا نکرده است و به گفته باشگاه از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده است اما به نظر می رسد به دلیل مشخص نشدن شرایط و نارضایتی از حضور در لیورپول در باشگاه حضور پیدا نکرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر