کدخبر: 284210 ارسال پرینت 12

رکنا:سرپرست تیم پرسپولیس گفت: قطعاً بازی سوپرجام هم در همان تاریخی که اعلام شده، برگزار خواهد شد.

محمود خوردبین درباره اردوی این تیم در اوکراین گفت: همانند سال گذشته، تمام امکانات اوکراین خیلی خوب و همه چیز خیلی عالی بود.
وی با اشاره به مشکل گادوین منشا، خاطرنشان کرد: منشا مشکل پزشکی دارد و باید وضعیتش مورد بررسی قرار بگیرد.
سرپرست تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا دربی در آلمان برگزار می‌شود یا خیر، گفت: در خصوص دربی، فعلاً همه چیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما احتمال اینکه بازی برگزار نشود، زیاد است. قطعاً بازی سوپرجام هم در همان تاریخی که اعلام شده (30 تیر)، برگزار خواهد شد.
خوردبین در واکنش به این مسئله که بازیکنان نفت تهران آماده نیستند و پرسپولیس راحت می‌تواند قهرمان سوپرجام شود، یادآور شد: نمی‌شود الان این حرف‌ها را زد. بازیکنان وقتی داخل زمین می‌آیند با انگیزه زیاد کار می‌کنند. همه بازیکنان مقابل پرسولیس انگیزه دارند. همه چیز در زمین مشخص می‌شود. بازیکنان ما همیشه برای برد و خوشحال کردن هواداران به زمین می‌روند. فصل پرکاری داریم و امیدواریم که بتوانیم با پیروزی مقابل نفت تهران، قهرمان سوپرجام شویم. بازیکنان خوبی هم جذب کردیم و به تعداد کافی بازیکن داریم.
وی پس از مواجه شدن با سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه علی کریمی شما را دوست دارد؛ چه نظری در این مورد دارید، گفت:‌ من هم کریمی را دوست دارم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها