ورزشی رک اسپورت کدخبر: 226134 ارسال پرینت 1

رکنا: ازبکستانی‌ها در خصوص صدور روادید رسانه‌ها کارشکنی کرده‌اند و فدراسیون فوتبال کشورمان این مسئله را به مراجع فوتبالی گزارش خواهد کرد.

از حدود دو هفته گذشته و با توجه به درخواست‌هایی که رسانه‌ها برای اعزام به ازبکستان ارائه کرده بودند، فدراسیون فوتبال اقدام به ارائه درخواست اخذ ویزا از کشور ازبکستان با ارائه مدارک کامل به فدراسیون فوتبال این کشور انجام داد و بلافاصله بعد از آن پیگیری‌ها برای حضور تیم رسانه‌ای فدراسیون فوتبال در این مسابقه انجام گرفت.

 رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال با اعلام این مطلب افزود: در پاسخ نامه فدراسیون ایران، فدراسیون ازبکستان اعلام کرد که باتوجه به تغییر فرآیند صدور ویزا برای کلیه رسانه‌ها در این کشور، حداقل زمان مورد نیاز برای ارائه ویزا 14 روز است که این موضوع مورد پذیرش فدراسیون فوتبال قرار نگرفت. دپارتمان بین‌الملل فدراسیون اعتراض رسمی خود را به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه و آنها نیز از فدراسیون ازبکستان خواستند تا نهایت همکاری با رسانه‌های ایران به عمل آید. متاسفانه فدراسیون این کشور در یک اقدام کاملاً غیر حرفه‌ای و علی‌رغم درخواست ویزای فرودگاهی فدراسیون فوتبال ایران، این اقدام را انجام نداد و تنها برخی از ویزاهای عادی را که خارج از دایر رسانه‌ها بودند، به صورت فرودگاهی صادر کرد. با توجه به پرواز چارتر تیم ملی فوتبال به ازبکستان، در صورت همراهی رسانه‌ها صرفه جویی مناسبی در هزینه‌ها صورت می‌گرفت و عملاً فدراسیون نیازی به صرف هزینه بیشتر برای همراهی تیم خبری فوتبال کشور به ازبکستان نداشت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسینی در پایان گفت:

ضمن پوزش از اصحاب رسانه به جهت مشکل به وجود آمده در عدم اعزام رسانه‌ها که باتوجه به کارشکنی ازبکستانی‌ها به وجود آمده، قطعاً گزارش این اقدام غیر حرفه‌ای کشور ازبکستان را در عدم صدور روادید برای رسانه‌های ایران به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین وزارت امور خارجه کشورمان ارائه خواهیم کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

پروین و دخترش روی‌نیمکت پرسپولیس+عکس

چهره دختر 14 ساله با انفجار سیگار برقی سوخت + عکس

خانم پلیس کودک 3 ساله‌اش را به کشتن داد

مردان عرب در دام باند ازدواج موقت زنان در مشهد / این توریست ها را به خانه ای در خارج از شهر می بردند و ...

اعتراف جوانی که برای دو النگو، آدم کشت! + عکس قاتل در بازسازی

فیلم لحظه حمله 4 خرس سیاه به ماشین شاسی بلند در جاده + عکس

 

چهره متفاوت گلاره عباسی پس از رفتن به سالن زیبایی! +عکس

مهراوه شریفی نیا پس از 6 ماه با انتشار این عکس به اینستاگرام بازگشت! +عکس

چهره ستاره و لاله اسکندری در مراسم ختم پدرشان +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر