افتتاح قطعه اول آزادراه خرم آباد _ اراک در اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش خبرنگار رکنا، جعفر طولابی در نشست مجازی با خبرنگاران با اشاره به سفر اخیر نوبخت به لرستان و قول‌ های وی در راستای تکمیل پروژه‌های لرستان، عنوان داشت: این سفر در حوزه شهرستان خرم آباد دستاوردهای خوبی به دنبال داشت.

وی با بیان اینکه در سفر اخیر معاون رییس جمهور حدود ۱۰ پروژه مهم شهرستان خرم آباد مورد بازدید قرار گرفت و نوبخت نیز در رابطه با آنها قول‌هایی دادند، گفت: بحث تکمیل آزاد راه خرم آباد - اراک یکی از این پروژه‌ها بود.

فرماندار مرکز لرستان با بیان اینکه قطعه اول این پروژه، از خرم آباد تا بروجرد تا اوایل سال آینده و اردیبهشت ماه بنا شد که به بهره برداری برسد بیان داشت: همچنین وی، قول دادند، اعتبار تکمیلی این پروژه را اختصاص دهند.

طولابی با بیان اینکه موزه دفاع مقدس لرستان نیز یکی دیگر از پروژه‌های سفر بود، گفت: بنا شد که این پروژه نیز در استان تکمیل شود.

فرماندار مرکز لرستان، گفت: سد «ایوشان»، چهار خطه خرم آباد - کوهدشت، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد، آزاد سازی قلعه «فلک الافلاک» و دو پل «بلیلوند» و «ماسور» که در جریان سیلاب خسارت دیدند از دیگر پروژه‌های مورد توجه در این سفر بود که آقای نوبخت قول دادند که اعتبارات تکمیلی آنها را اختصاص دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟