کشف ماری جوانا در بندر دیلم / 4 نفر دستگیر شدند

به گزارش رکنا،  سرهنگ رضا اسماعیلی فرمانده انتظامی دیلم گفت: در پی کسب خبری مبنی برحمل و توزیع عمده ماری جوانا از سوی قاچاقچی مواد مخدر و انتقال به استان‌های غربی کشور، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری ماموران انتظامی، با شناسایی خودرو‌های حامل مواد و محل عبور قاچاقچیان مواد مخدر در جاده‌های اصلی و خاکی و در خروجی شهرستان به طرف استان خوزستان، ۲ دستگاه خودروی سواری پراید و خودروی ۲۰۶ را توقیف و ۴ نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی دیلم ادامه داد: ماموران پس از توقیف خودرو‌های مورد نظر و دستگیری متهمان در بازرسی از خودروها، موفق شدند ۴ کیلو و ۶۰۰ گرم ماری جوانا را که ماهرانه‌ در بسته بندی‌های دست‌ساز در خودرو‌ها جاسازی شده بود پیدا کنند. همچنین متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

اسماعیلی با تاکید بر مبارزه قاطع و همیشگی پلیس با پدیده موادمخدر بیان کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده فروشندگان موادمخدر و یا هرگونه اخبار در خصوص فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟