به گزارش رکنا، با سلام و آرزوی سلامتی برای یکایک مردم شریف و نجیب ایران اسلامی و عرض خداقوت خدمت کلیه کارکنان شریف نیروی انتظامی کشور خاصه ‌فرماندهی انتظامی استان خوزستان که در این روزهای سخت بالا گرفتن شیوع کرونا در کنار کادر درمان سخت مشغول فعالیت هستند.

از آنجایی که نام سردار عباس زاده فرمانده سابق نیروی انتظامی خوزستان و سرهنگ پاپی فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر در امتداد سلسله تحریم‌های کور کورانه و یکجانبه آمریکا در فهرست تحریم های وزارت خزانه داری آن کشور قرار گرفت ، نشان از عصبانیت و دولت رو به افول آمریکای جهانخوار آنهم به دلیل عملی نشدن برنامه های شوم خود که همانا گسترش ناامنی تا مرزهای خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران و خطه قهرمان پرور خوزستان است وغیر از این چیزی نمی تواند باشد.

سردرگمی و آشفتگی را به وضوح می توان در چهره نحس دولت کنارگذاشته شده ترامپ قمار باز مشاهده کرد و خدا را شاکریم که ارده این ملت در مقابله با استکبار جهانی تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان روز به روز استوارتر میگردد. .

آمریکایی‌ها بدانند با تحریم فرماندهان نیروی انتظامی ،بار دیگر عصبانیت خود از پژواک گفتمان الهام بخش و ضد استکباری انقلاب اسلامی را نمایان و خباثت و دشمنی خود با نظام و ملت عزتمند ایران را بر همگان آشکار کردند.

گرچه قرار گرفتن نام مقامات، مسؤولان و فرماندهان نظام مقدس جمهوری اسلامی در فهرست به اصطلاح تحریمی آمریکا اقدام جدیدی نیست و البته این قبیل اقدامات بی تاثیر و مسبوق به سابقه است.

اقدام رژیم آمریکا در تحریم فرمانده ارزشمند ناجا واخیرا نیز فرماندهی سابق انتظامی استان خوزستان که مدت کوتاهی است بازنشست گریده اند به خوبی نشان می دهد که امنیت مردم ما هدف هجمه آمریکایی ها قرار گرفته است که البته باید گفت حربه ای پوسیده و زنگ زده است و این جزء نشانه ضعف و استیصال رژیم جهانخوار آمریکا نیست و به لطف وعنایات پروردگار و هدایت رهبری حکیم این گونه تحریم‌ها، هیچ خللی در عزم جدی مردم در مبارزه علیه سیاست‌های خصمانه آمریکا وارد نمی کند و مقاومت همچنن ادامه خواهد داشت.

پشت پرده اصلی تحریم علیه ناجا از سوی وزارت خزانه داری آمریکا،عزم جدی و مجاهدانه پلیس در مبارزه با تروریست هایی است که از قضا تحت حمایت برخی دولت های استکباری و در راس آنها خودآمریکاست.

تحریم نیرویی که برای امنیت مردم در مقابل تررویست ها ایستاده و شهید می دهد یک مفهوم بیشتر ندارد؛ اینکه آمریکایی ها از امنیت حاکم بر شهروندان جمهوری اسلامی آن هم در منطقه حساسی که وضعیت آن محصول دخالت های خود آنها بوده به شدت عصبانی هستند و برای نا امن کردن زندگی مردم و همچنین حمایت از تروریست ها و اشرار از هیچ اقدامی فروگذار نمی کنند.

که البته نه تنها در اراده پلیس خللی وارد نمیکند بلکه عزم آنها در جهت حفظ و برقراری امنیت مردم عزیزمان دو چندان خواهد شد.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟