به گزارش رکنا، این پکیج ارتقایی که برای جدیدترین نسل X4 M هم در دسترس است قدرت خودرو را به 601 اسب بخار و گشتاور آن را به 760 نیوتون متر می‌رساند. شایان ذکر است قدرت و گشتاور نسخه استاندارد این قدبلند آلمانی به ترتیب برابر با 472 اسب بخار و 600 نیوتون متر بوده و بنابراین دالر تغییرات قابل‌توجهی در خروجی نیروگاه این خودرو به وجود آورده است.

ب‌ام‌و X3 M

ب‌ام‌و X3 M
علاوه بر افزایش قدرت پیشرانه دالر محدودکننده سرعت X3 M را نیز حذف کرده و بنابراین این شاسی‌بلند لوکس و جمع‌وجور می‌تواند تا حدود 300 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد. دالر اشاره‌ای به شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت خودروی خود نکرده اما نسخه استاندارد X3 M کامپتیشن در عرض 4.1 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد. نسخه استاندارد X3 M یک‌دهم ثانیه کندتر از مدل کامپتیشن است.

ب‌ام‌و X3 M
از دیگر تغییرات این خودرو می‌توان به سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ و سیستم تعلیق اسپورت با ارتفاع کمتر اشاره کرد. رینگ‌های 21 و 22 اینچی فوق سبک با لاستیک‌های میشلین همراه شده‌اند. دالر در آینده قطعات و پکیج‌های دیگری برای دو شاسی‌بلند اسپورت X3 M و X4 M تدارک خواهد دید که از جمله آن‌ها می‌توان به کیت افزایش قدرت مرحله 2 و همچنین کیت سیستم تعلیق کامل و آپرون جلو اشاره نمود.

ب‌ام‌و X3 M

ب‌ام‌و X3 M

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟