لباس خاص مهدی پاکدل

به گزارش پایگاه خبری نامه نیوز: عکسی از بهرام رادان و مهدی پاکدل با لباسهایی خاص در نمایی از فیلم جیران در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.

بهرام رادان در فیلم جیران

زندگی نامه مهدی پاکدل

مهدی پاکدل بازیگر ایرانی در ۱۰ تیر ۱۳۵۹ در اصفهان به دنیا آمده و در زمینه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران فعالیت دارد.

مهدی پاکدل دانشجوی انصرافی رشته گرافیک بوده و علاوه بر بازیگری در سال ۱۳۹۲ نخستین کارگردانی و نویسندگی و طرح اولیه داستان را در فردا بر عهده داشته‌ است.

مهدی پاکدل برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی است.

و برادر همسر عاطفه رضوی نیز می باشد

برادرش مسعود در حرفه عکاسی فعالیت دارد و خودش نیز علاقه مند است.

مهدی پاکدل بازیگر سینما در سال ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرد و در سال ۱۳۹۵ بعد از شش سال زندگی مشترک هم از یکدیگر جدا شدند.آنها در فیلم مصائب شیرین در سال ۱۳۸۵ با هم آشنا شدند در پی انتشار عکسی شایعه ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور منتتشر شده که تاکنون واکنشی از سوی هر دو نداشته است.

مهدی پاکدل در آبان ماه ۹۹ با رعنا آزادی ور بازیگر فیلم مارمولک و خانه دختر ازدواج کرد و عکس های دو نفره این زوج را عاطفه رضوی منتشر کرد.

از نوجوانی وارد عرصه هنر شده و با کوچ به تهران، ابتدا کارش را با تدوین شروع کرد.

اولین بازی خود را در سال ۱۳۷۶ با نمایشی بنام جنبش انفیه در کلکته شروع کرد و بعد از آن نمایش های زیادی را روی صحنه اجرا کرد.

در سال ۱۳۷۹ با فیلم سینمایی آبی وارد سینما شد.

اولین کار تلویزیونی مهدی پاکدل در سریال با من بمان در سال ۸۱ بود، اما با بازی در سریال اولین شب آرامش و ستایش به شهرت رسید.

مهدی پاکدل تاکنون در سریال ها و فیلم هایی چون ماجرای نیمروز و چهارراه استانبول ،تنگه ابوقریب، کیمیا، ما چند نفر و ….بازی کرده است.

پاکدل به تازگی وارد عرصه مدلینگ شده و با برند های معروف در زمینه تبلیغات همکاری دارد.

مهدی پاکدل از سال ۹۴ وارد عرصه موسیقی شده و کارش را ابتدا با دکلمه و سپس خواندن چند قطعه موسیقی و خوانندگی آهنگ ادامه داده است‌ .

آیا این خبر مفید بود؟