رییس دفتر مقام معظم رهبری از آیت‌الله مصباح یزدی عیادت کرد

به گزارش رکنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب ، از آیت الله مصباح یزدی عیادت کرد.

رییس دفتر مقام معظم رهبری پیش از ظهر امروز( دوشنبه ) با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله مصباح یزدی عیادت و با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی برای وی دعا و آرزوی سلامتی کردند.

حجت‌الاسلام گلپایگانی در گفت و گویی در حاشیه عیادت از آیت الله مصباح یزدی گفت: از طرف حضرت آقا و به نیابت از ایشان برای ملاقات و عیادت حضرت آیت‌الله مصباح یزدی آمدم. آقا به من فرمودند که سلام مرا به ایشان برسانید و بگویید که من هر شب برای شما دعا می‌کنم. این عبارتی بود که آقا فرمودند به ایشان بگویم.

وی ادامه داد: آیت‌الله مصباح‌یزدی شخصیت شناخته شده و بارز و وی از محصولات بزرگ حوزه علمیه قم هستند. اخلاص، تواضع و ولایتمداری ایشان با اینکه مراتب علمی بالایی داشته و دارد، نسبت به مقام ولایت این اندازه متواضع و فروتن و مطیع بوده و هستند.

رییس دفتر مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: یکی از صفات آیت‌الله مصباح‌یزدی صراحت لهجه است. ایشان با مراتب علمی بالا اگر چیزی را تشخیص می‌داد که حق است و درست است، بدون مجامله و ملاحظه بیان می‌کرد و از هیچ‌کس هم واهمه‌ای نداشت.

وی همچنین از خداوند برای ایشان و همه بیماران مخصوصاً بیماران کرونایی شفای عاجل و کامل عنایت مسالت کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟