خط ویژه کدخبر: 226660 ارسال پرینت 114

رکنا: مرد میانسال که پس از آشتی کنان مصلحتی با همسرش دست به قتل زده بود در یک قدمی چوبه دار بخشیده شد.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از دوم اسفند سال 90 به دنبال کشته شدن زن 37 ساله ای به نام مریم در خانه اش در حوالی باغ فیض در دستور کار پلیس قرار گرفت. همسر 43 ساله قربانی به نام احمد خودش را عامل جنایت معرفی کرد و علت جنایت خانوادگی را دعواهای دنباله دار اعلام کرد.

احمد در شعبه 113دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستاده و به درخواست پدر و مادر همسرش به قصاص محکوم شد ولی توانست رضایت آنها را جلب کند و از اعدام رهایی یابد.

این مرد روز شنبه – 17 مهرماه امسال- از جنبه عمومی جرم در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدباقر قربان زاده و با حضور دوقاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

احمد در تشریح جزییات ماجرا گفت: 10سال با مریم زندگی کردم اما از همان ابتدای زندگی با هم اختلاف داشتیم. به دنیا آمدن دو پسرم هم اوضاع را بهتر نکرد تا اینکه از هم جدا شدیم. چند ماه بعد به خاطر دو پسرم تصمیم گرفتم با مریم آشتی کنم. به همین خاطر او را صیغه کردم.

وی ادامه داد: در بندرعباس کار می کردم و ماهی یکبار برای دیدن فرزندانم به خانه می آمدم. آخرین بار قرار بود صبح دوم اسفند ماه 90 با هواپیما به بندرعباس بروم متوجه بسته مشکوکی در چمدانم شدم. وقتی آن را بررسی کردم متوجه شدم مواد مخدر است. مریم آن را داخل چمدانم جاسازی کرده تا در فرودگاه گرفتار شوم. سر همین موضوع با او درگیر شدم و او را خفه کردم. من در یک قدمی چوبه دار بودم که پدر و مادر همسرم به خاطر نوه هایشان اعلام رضایت کردند و بدون دریافت دیه مرا بخشیدند.

وی که سرش را پایین انداخته بود گفت: من شرمنده آنها هستم و حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند. بنا به این گزارش، در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

عمل زشت روی سنگ قبر 4 فوتبالیست معروف+عکس

پسرعمه ام خواست تا بچه اش را سقط کنم / آن روز شوم در اتاقم لباس به تن نداشتم که فرزاد وارد شد

باردار شدن عروس 12 ساله / داماد 40 ساله در بیمارستان دستگیر شد + عکس

لو رفتن عجیب شوهر یک پزشک زن تهرانی / این مرد با زنان و دختران ارتباط شوم داشت

ناگفته های راننده خودروی نماینده حادثه‌دیده تهران / ماشین شاسی بلند برای نماینده نبود + عکس

جراحی طولانی ترین دُم ثبت شده انسان در هند + عکس

 

 

حضور بازیگر زن ایرانی در جواهر فروشی بازیگر مرد معروف! +عکس

عکس سلفی کیمیایی با یک ببر واقعی + تصاویر

عکس تمام قد از الناز شاکردوست در کنار نوید محمدزاده و کلاه عجیبش! +عکساخبار مرتبط

ارسال نظر