بلیت نمی فروشیم مزاحم نشوید

به گزارش خبرنگار رکنا، خلیل‌الله کاظمی، معاون عمران،حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد افزود: ممنوعیت فروش بلیت در پایانه امام رضا(ع) و جلوگیری از ورود افراد بدون بلیت به سالن انتظار و جایگاه پیاده و سوارشدن مسافران اواخر سال قبل به‌صورت آزمایشی آغازشد.

وی افزود: اما اکنون مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی با ارسال نامه‌ای به ادارات کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تمامی استان‌ها برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خواستار ممنوع شدن فروش بلیت شده است.

معاون عمران،حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: در این نامه طرح اجراشده در پایانه امام رضا(ع) مشهد به‌عنوان الگو به سایر شهرهای کشور معرفی‌شده است.

کاظمی گفت: بنا براین ابلاغ، فروش بلیت در پایانه‌های مسافربری از امروز، در تمامی پایانه‌های کشور به‌صورت حضوری ممنوع و فروش بلیت تنها از طریق اینترنت و دفاتر آژانس‌های مسافرتی خارج از پایانه‌ها انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: همچنین از این تاریخ ورود افراد بدون بلیت دارای کد کیو آر که به نام آن‌ها صادر شده باشد به سالن انتظار و جایگاه‌های سوار و پیاده شدن مسافر به‌طور کامل ممنوع است.

آیا این خبر مفید بود؟