نماز جمعه در فردیس با رعایت نکات بهداشتی برگزار می‌شود

به گزارش رکنا، حجت الاسلام علی‌اکبر ایمانی، ضمن اشاره به برگزاری نماز جمعه در بحران کرونادر شهرستان فردیس بیان کرد: با توجه به وضعیت مطلوب برخی شهرستان‌های استان تهران و مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا نماز جمعه در ۱۰ شهرستان این استان از جمله شهرستان فردیس برگزار می‌شود.

امام جمعه فردیس گفت: در شهرستان فردیس روز گذشته ضمن رعایت دقیق نکات بهداشتی و با ضرورت حفظ سلامت شهروندان نماز جمعه برگزار شد. نمازگزاران مهر و سجاده شخصی به همراه آورده بودند و توزیع مواد خوراکی نیز در زمان برگزاری نماز جمعه ممنوع بود.

بر اساس اطلاعیه شماره ۱۵ شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در خصوص اقامه مجدد مراسم عبادی - سیاسی نماز جمعه در سراسر کشور، مقرر شده بود با هماهنگی کامل ستاد ملی مقابله با کرونا، علاوه بر مناطق سفید، در مناطق زردی که مسئولان ذی‌ربط و دستگاه‌های تخصصی بر آمادگی پایگاه‌های نمازجمعه برای اجرای پروتکل اجماع داشتند، در مجموع، ۵۸۷ نمازجمعه در هفته گذشته اقامه شود و در عین حال، بنا بر گزارش ارائه شده در آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، نهاد نماز جمعه، از نظر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، در رتبه اول کشور قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟