اولین خرید پوچتینو برای پاری‌سن‌ژرمن چه کسی خواهد بود؟

به گزارش رکنا، پس از اینکه رسانه‌های فرانسوی بعدازظهر امروز (پنجشنبه) خبر دادند که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اقدام به اخراج توماس توخل از سمت سرمربیگری پاریسی‌ها کرده‌ است، از مائوریسیو پوچتینو به عنوان اصلی‌ترین گزینه جانشینی این مربی آلمانی یاد شده است.

پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا حالا خبر می‌دهد در صورتی که پوچتینو به عنوان سرمربی جدید پاری‌سن‌ژرمن معرفی شود، اولین خرید او احتمالاً کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی اینتر خواهد بود که روزهای خوبی را در این تیم ایتالیایی تجربه نمی‌کند.

مدیران باشگاه اینتر از جمله ماروتا (مدیر اجرایی) و اوسیلیو (مدیر ورزشی) پیش از این احتمال جدایی اریکسن 28 ساله از این تیم در ماه ژانویه را رد نکرد‌ه‌اند، هافبکی که در برنامه‌های تاکتیکی آنتونیو کونته جایی ندارد و از وضعیتش در این تیم راضی نیست.

اریکسن زمانی که در تاتنهام بود، یکی از مهره‌های اصلی مائوریسیو پوچتینو بود و بازی‌های درخشانی را زیرنظر این مربی آرژانتینی انجام داد اما از زمانی که در زمستان گذشته به اینتر ملحق شد، نتوانسته دیگر آن بازی‌های درخشانش در تاتنهام را تکرار کند.

اریکسن 28 ساله که تا سال 2024 با اینتر قرارداد دارد، این فصل در 12 بازی (373 دقیقه از 1080 دقیقه ممکن) برای نراتزوری به میدان رفته است.

مائوریسیو پوچتینو هم که در ماه نوامبر 2019 از سمت سرمربیگری اسپرز اخراج شد و جای خود را به ژوزه مورینیو داد، دیگر هدایت تیمی را برعهده نداشته است.

سرمربی پیشین اسپانیول از سال 2014 هدایت اسپرز را بر عهده داشت و با وجود اینکه نتوانست با این تیم به‌عنوان قهرمانی برسد اما تاتنهام را تبدیل به یکی از باثبات‌ترین تیم‌های انگلیس کرد.

تاتنهام با سرمربیگری این مرد آرژانتینی، یک بار نایب‌قهرمان لیگ برتر شد و دو بار هم در جایگاه سوم، فصل را به پایان برد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟