اتفاقی عجیب در ذوب‌آهن؛ آذری هنوز مدیرعامل است!

به گزارش رکنا، درحالی که حدود یک سال و نیم از جدایی سعید آذری از مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان و انتخاب جواد محمدی به‌عنوان مدیر جدید می‌گذارد، اما در اتفاقی عجیب هنوز نام مدیر قبلی در ثبت شرکت‌ها به‌عنوان مدیرعامل باشگاه وجود دارد. اعضای جدید هیئت مدیره نیز نام‌شان تاکنون ثبت نشده و این موضوع مشکلاتی را برای باشگاه ذوب‌آهن به وجود آورده است.

همه اتفاقات فوق با وجود گذشت چندین ماه از تغییرات مدیریتی در ذوب‌آهن، تخلف به حساب می‌آید، ولی این باشگاه تاکنون اقدامی برای ثبت تغییرات و به روز رسانی وضعیت انجام نداده است. این درحالی است که در مجمع این باشگاه تاکنون هیچ اقدامی برای این موضوع نشده است.

درحالی که باشگاه ذوب‌آهن این روزها درگیر مشکلات داخلی و اختلاف‌نظرها شده است، خطر دیگری نیز گاندوها را تهدید می‌کند. ممکن است به دلیل همین تخلفات و دیگر مسائل حساب‌های باشگاه ذوب‌آهن بسته شود که در این صورت مشکلی به مشکلات قبلی این باشگاه قدیمی اضافه خواهد شد.

این در حالی است که از اصفهان خبر می‌رسد طی این هفته تحولات مدیریتی جدیدی در باشگاه ذوب‌آهن اتفاق خواهد افتاد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟