سی‌ان‌ان: مشاوران کاخ سفید نگران روزهای پایانی ترامپ هستند

به گزارش رکنا، رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند، دونالد ترامپ بیش از پیش به گروهی از مشاوران نزدیک شده که به طور فزاینده‌ای از روش‌های مشکوک برای لغو نتایج انتخابات جنجالی حرف می‌زنند، مسئله‌ای که باعث نگرانی کم سابقه‌ای درباره اقدامات ترامپ در روزهای آینده شده است.

شبکه خبری سی‌ان‌ان به نقل از یک مقام دولتی گزارش داد: «هیچ کس مطمئن نیست که این موضوع به کجا ختم خواهد شد. او هنوز یک ماه دیگر رئیس جمهور است.»

از کسانی که ترامپ این روزها بیشتر وقت خود را با آنها می‌گذارند می‌توان به «سیدنی پاول»، «مایکل فلین»، «استیو بانون»، «پیتر ناوارو» و «رودی جولیانی» اشاره کرد.

بر اساس گزارش سی‌ان‌ان، ترامپ بیشتر از کسانی که در داخل دولت کار می‌کنند اجتناب می‌کند و این باعث افزایش ترس از چگونگی اقدامات احتمالی وی در چهار هفته آینده شده است و همچنین اینکه واکنش او به انتقال قدرت چگونه خواهد بود.

بر همین اساس، ترامپ مسائل روزمره دولتی را کنار گذاشته و در جلسه هفته گذشته کابینه، او بیشتر درباره تقلب در انتخابات حرف زده است.

پیشتر روزنامه وال استریت ژورنال و پلیتیکو اعلام کردند که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه درباره ایده معرفی سیدنی پاول یکی از وکلای ستاد انتخاباتی اش به عنوان بازپرس ویژه تحقیقات درباره تقلب انتخاباتی با دستیاران و مشاورانش مذاکره کرده است.

پاول به همراه ترامپ و متحدانش بارها ادعای تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری را مطرح کرده است. کارکنان ستاد ترامپ در ماه نوامبر سعی کردند تا خودشان را از فعالیت های سیدنی پاول دور کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟