کرونا اردوغان را داغدار کرد

به گزارش رکنا، در حالی که شیوع ویروس کرونا در ترکیه به سرعت در حال گسترش است، دیروز یکشنبه اعلام شد ۲۰ هزار و ۳۱۶ تن به این ویروس مبتلا شده اند. همچنین با جان باختن ۲۴۶ تن شمار فوتی‌های کرونا در ترکیه از ۱۸ هزار نفر فراتر رفت.

شیوع کرونا در ترکیه برخی از اقوام نزدیک رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه را مبتلا کرده است که شب گذشته اعلام شد برادر زاده ناتنی او یکی اقوام او بوده که فوت شده است.

احمد اردوغان، برادرزاده ناتنی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، اواخر روز یکشنبه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. او ۷۳ ساله بود.

ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در توییتر خود ضمن تسلیت به رجب طیب اردوغان گفت: "آرزو می‌کنم خداوند احمد اردوغان را رحمت کند. او در بیمارستان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. برای رئیس جمهور و بستگان او آرزوی صبر می‌کنم.

مصطفی سنتوپ، رئیس پارلمان نیز ضمن تسلیت در توییتر گفت: من شنیدم که احمد اردوغان، پسر برادر فقید رئیس جمهور ما، حسن اردوغان، هنگام معالجه در بیمارستانی درگذشت.. به رئیس جمهور اردوغان و تمام خانواده وی تسلیت می‌گویم.

حسن اردوغان، برادر ناتنی رئیس جمهور و پدر احمد اردوغان، ۲۵ سال از رئیس جمهور ترکیه بزرگتر بود و در سال ۲۰۰۶ درگذشت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟