کشف بیش از یک تن مواد افیونی در هرمزگان

به گزارش رکنا، سردار " غلامرضا جعفری" اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، طرح ضربتی مبارزه با توزیع و قاچاق مواد را در قالب طرح ارتقاء امنیت به مدت 24 ساعت در استان اجرا کردند.

وی افزود:مأموران در اجرای این طرح با اشرافیت بر سطح حوزه استحفاظی و محورهای فرعی و اصلی استان و گشت زنی های پنهان و آشکار موفق شدند 15 متهم و سوداگر مرگ را شناسایی و در یک منزل دستگیر و 4 دستگاه خودرو متعلق به آنان را توقیف کنند.

کشف محموله مواد مخدر در هرمزگان

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت:در بازرسی دقیق از خودروهای توقیفی جمعا یک تن و 225 کیلو گرم تریاک کشف و متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان هدف پلیس از اجرای این گونه طرح ها را مقابله و برخورد جدی با مجرمان و قاچاقچیان مواد مخدر و افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان بر شمرد و تصریح کرد: پلیس با توان عملیاتی بالا اجازه نخواهد داد هنجارشکنان و مجرمان به ویژه قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ جوانان این مرز و بوم را آلوده و به منجلاب تباهی بکشانند ؛ ضروری است مردم فهیم و قدرشناس استان نیز در راستای مقابله و برخورد جدی با پدیده شوم قاچاق بویژه مواد مخدر پلیس را بیش از پیش یاری کنندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟