مقابله جدی قاطع و مستمر با اراذل و اوباش در دستور کار پلیس ایلام

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان این‌که مقابله جدی قاطع و مستمر با اراذل و اوباش در دستور کار پلیس قرار دارد گفت: یکی از موضوعات راهبردی جامعه امروز ما که به عنوان یک پدیده نوظهور و شوم موجب نارضایتی مردم شده اراذل و اوباشی هستند که به انواع گوناگون مزاحمت هایی را در استان ایجاد می کنند.

سردار "نورعلی یاری"  اظهار داشت: در راستای مقابله با اراذل و اوباش، قرار گاه محکمی تحت عنوان مقابله هم با اراذل اوباش نوظهور و هم سابقه دار که دارای پرونده های سنگین هستند و توسط مراجع قضایی تنبیه شده اند ایجاد شده است.

این قرارگاه با مشارکت دستگاه های ذیربط و پشتیبانی سپاه پاسداران و دستگاههای فرهنگی مصمم هستیم با پشتوانه محکم دستگاه قضایی با کسانی که مزاحمت برای مردم عزیز ایجاد می کنند مقابله و مبارزه جدی کنیم.

تشکیل شناسنامه امنیتی برای مخلان نظم و امنیت عمومی

وی گفت: خطابم به اراذل و اوباش این است که مطمئن باشند فضای استان را برای آنها نا امن خواهیم کرد و قطعاً اگر چنانچه بخواهند عرض اندام کنند و موجب سلب آسایش مردم شوند با پشتوانه دستگاه قضایی برخورد محکم خواهیم کرد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته اقدامات خوب و موثری را در این راه انجام داده‌ایم و امسال با توجه به تاکید دادستان کل کشور و دستگاه قضایی، امنیتی و انتظامی جلسات خوبی را برگزار کردیم و به یک فهم مشترک برای مقابله جدی با این پدیده در استان رسیدیم.

وی افزود: به فضل الهی و با اقدام انقلابی، تحت هیچ شرایطی اجازه قدرت‌نمایی به اراذل و اوباش نخواهیم داد.

وی با بیان اینکه یکی از مراکز فعالیت اراذل و اوباش در فضای مجازی است ، گفت: فضای مجازی علاوه بر این که می تواند یک تهدید باشد یک فرصت مناسب است و ما این موضوع را به صورت مستمر با همکاری نهادهای امنیتی و سپاه رصد میکنیم و برای اراذل و اوباش شناسنامه امنیتی تشکیل داده‌ایم و در این فضا نیز برخوردهای لازم صورت خواهد پذیرفت.

سردار یاری تصریح کرد: به مردم عزیزمان قول و تعهد اخلاقی خواهد داد که با اراذل و اوباش به صورت ویژه برخورد خواهیم کرد و مطمئن باشند برخوردهای ما جدی و شکننده خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: توصیه ما به اراذل و اوباش این است که اولا کوتاه بیایند و دست از شرارت و مزاحمت های خود بردارند و در ثانی اگر بخواهند کوچکترین تعرضی داشته باشند ، یقیناٌ با پشتوانه محکم قضائی و حمایت‌های خوب مردم، برخورد جدی و عبرت آموز با آنان خواهیم کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟