نصب جی پی اس روی خودرو‌ها و کاهش زمینه‌های سرقت / کرمان

به گزارش رکنا، سرهنگ پریور، رییس پلیس پیشگیری کرمان گفت: شهروندان با مراجعه به کلانتری محل خود می‌توانند ضمن معرفی به شرکت‌های نصب کننده از تخفیف در نظر گرفته شده نیز بهره‌مند شوند.

او افزود: اخیرا به تدبیر فرمانده انتظامی استان و در جلسات و نشست‌های مختلف با مسئولان مربوطه و مردم، پیگیری‌های زیادی برای ترویج فرهنگ نصب سامانه جی پی اس روی خودرو‌ها انجام شده است.

سامانه جی پی اس و  قابلیت‌های ردیابی آنلاین

او تصریح کرد: در این رابطه طی تعاملات انجام گرفته با چند شرکت و موسسه علمی و پژوهشی این آمادگی و ظرفیت وجود دارد که شهروندان عزیز بتوانند خودروی خود را به سامانه جی پی اس مجهز کنند و به این طریق ایمنی وسایل نقلیه خود را بالا ببرند.

رئیس پلیس پیشگیری استان یادآور شد: سامانه جی پی اس قابلیت‌های ردیابی آنلاین، کنترل خودرو از راه دور، هشدار روشن شدن خودرو، بازبینی مسیر‌ها و توقفگاه ها، هشدار سرعت غیرمجاز و برخی امکانات ردیابی دیگر با نرم افزار کاملا فارسی را دارد که توصیه می‌شود شهروندان جهت افزایش ایمنی وسایل نقلیه خود نسبت به نصب این سامانه و بهره مندی از تخفیفی که در گرفته شده به کلانتری محل خود مراجعه کنند تا به شرکت‌های مربوطه معرفی شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟