پلمب 28 فروشگاه پوشاک غیر متعارف در اصفهان

به گزارش رکنا، سرهنگ" مختار درخشان معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در راستای ساماندهی و پاکسازی واحد‌های صنفی فروش پوشاک از مظاهر فرهنگ منحط غربی، طرح نظارت بر این واحد‌ها با همکاری اتحادیه صنف مربوطه به اجرا گذاشته شد.

او افزود: در این طرح از ۳۱۷ واحد صنفی بازدید به عمل آمد که در پایان ۴ هزار و ۲۸۸ دست لباس غیر متعارف و غیر مجاز و ۶۷ عدد ماسک بهداشتی با نماد‌ها و تصاویر شیطان پرستی کشف شدند.

پلمب واحد های صنفی در نایین

این مقام انتظامی از پلمب ۲۸ واحد صنفی در جریان اجرای این طرح با حکم مقام قضائی خبر داد و گفت: برای ۵۶ واحد دیگر نیز اخطاریه پلمب صادر و از متصدیان ۳۴ واحد صنفی هم تعهد کتبی اخذ و به ۲۲۷ متصدی نیز تذکر داده شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کسانی که به اخطار‌ها و تذکرات پلیس توجه نکنند با برخورد‌های قانونی پلیس مواجه خواهند شد اظهار داشت: پلیس، هوشمندانه تمامی فعالیت فروشندگان پوشاک را زیر نظر دارد و با کسانی که بخواهند با فروش لباس‌های غیر متعارف و ضد ارزشی باعث انحراف جوانان و هنجارشکنی در جامعه شوند برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

او با قدردانی از همکاری و مشارکت شهروندان در اجرای بهتر ماموریت‌های پلیس گفت: از شهروندان هم می‌خواهیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف و جرمی در واحد‌های صنفی، فروش لباس‌های غیر متعارف و عدم توجه به ارزش‌های اسلامی موضوع را با ارائه نشانی دقیق طی تماس با پلیس ۱۱۰ اعلام تا اقدامات قانونی با متخلفان صورت گیرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟