دستگیری 2 سارق و کشف 10 فقره سرقت در مهرستان

به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد سرگزی" فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتور سیکلت در بخش مرکزی و حومه شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

او با بیان شروع عملیات و انجام تحقیقات پلیسی توسط کارگاهان اداره مبارزه با سرقت شهرستان، افزود: نهایتا هویت اصلی سارقان که ۲ نفر بوده و مدت طولانی در یکی از کشور‌های همسایه و همچنین شهرستان‌های همجوار مخفی و متواری شده بودند، شناسایی شد.

کشف 10 فقره سرقت در مهرستان

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از چند روز کمین و مراقبت روز گذشته متهمان که قصد ارتکاب اعمال مجرمانه و سرقت دیگری را داشتند، به مخفیگاه خود بازگشته، که پس از هماهنگی قضائی هر ۲ سارق به صورت کاملا غافلگیرانه توسط ماموران دستگیر شدند.

سرهنگ "سرگزی"در ادامه با بیان انجام بررسی‌های فنی و بازجویی بر روی متهمان که ۳۷ و ۴۵ سال سن داشتند، اظهارداشت: متهمان دستگیر شده در اعترافات خود به ۱۰ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان با اشاره به کشف ۲ دستگاه موتورسیکلت سرقتی از متهمان و تحویل آن به مالکان خود، خاطر نشان کرد: در این زمینه پرونده قضائی تشکیل و متهمان به دادسرا معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟