کشف محموله مواد مخدر در  خراسان جنوبی

به گزارش رکنا، سردار مسروری فرمانده مرزبانی خراسان جنوبی گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر حمل و جابجایی مواد مخدر از جاده‌های عشایری عمق نوار مرزی بخش درح، موضوع در دستور کار نیرو‌های واکنش سریع مرزبانی استان قرار گرفت.

او با اشاره به اینکه قاچاقچیان قصد داشتند محوله مواد مخدر را به وسیله دو دستگاه خودرو به صورت پوششی جابجا کنند افزود: مرزداران و مرزبانان با همکاری مأموران انتظامی درح نسبت به دستگیری قاچاقچیان اقدام کردند.

سردار مسروری با بیان اینکه از دو خودور مقدار ۳۵.۵ کیلو گرم مواد مخدر صنعتی از نوع کراک و هروئین و همچنین مقدار ۲۸ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شده است بیان کرد: در این رابطه سه نفر متهم نیز دستگیر شده اند.

کشف 63 کیلوگرم مواد مخدر در عمق نوار مرز خراسان جنوبی

همچنین حسنی مقدم دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال بیش از ۳۳ تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه پارسال ۸۵ درصد رشد داشته است.

او افزود: با وجود مشکلات موجود، کمبود امکانات و تجهیزات مقابله ای، وجود شرایط خاص اقلیمی و مرز‌های طولانی با تلاش نیرو‌های امنیتی و مقابله‌ای ورود مواد مخدر از مرز‌های استان در سطح بسیار پایینی قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟