کلاهبرداری اینترنتی با ترفند فروش حیوانات خانگی / اصفهان

به گزارش رکنا، سرهنگ"غلامرضا براتی فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت:در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس در فضای مجازی او را فریب داده و مبلغ ۹ میلیون ریال از او کلاهبرداری کرده رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی اظهار داشت: شاکی مدعی بود در یکی از سایت‌های تبلیغاتی با یک آگهی در زمینه فروش "حیوانات خانگی" مواجه شده و با فرد فروشنده تماس برقرار می‌کند که از او مبلغ ۹ میلیون ریال تقاضا می‌کند.

سرهنگ براتی ادامه داد:فرد شاکی نیز فریب خورده و مبلغ درخواستی را بدون دریافت هیچ گونه مدرک و نشانی به حساب آن فرد واریز می‌کند.

کلاهبرداری اینترنتی در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر بیان داشت:ماموران پلیس فتا با بررسی‌های تخصصی در فضای مجازی متهم را شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ غلامرضا براتی در پایان به مردم توصیه کرد: قبل از خرید اینترنتی و واریز وجه به حساب فروشنده باید اطلاعات کافی از سایت مورد نظر، شخص فروشنده و جنس خریداری شده بدست آورند و تا زمانی که آن جنس را مشاهده و از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل نکرده اند و از پرداخت وجه خودداری کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟