کشف 2 تن سنگ قاچاق از حفار غیرمجاز در خمین

به گزارش رکنا، سرهنگ بهزاد فکوری فرمانده انتظامی شهرستان خمین از کشف ۲ تن ماده معدنی سنگ "میکاشیست"بدون مجوز استخراج و توقیف تجهیزات حفاری در عملیات پلیس این شهرستان در یکی از روستا‌های این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فکوری افزود: پس از دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در یکی از روستا‌های شهرستان، اقدام به حفاری غیر مجاز برای برداشت از معادن زیر زمینی می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی رباط مراد قرار گرفت.

کشف محموله سنگ قاچاق در خمین

او اضافه کرد: پس از هماهنگی قضائی یک تیم مجرب از ماموران در معیت کارشناسان اداره منابع طبیعی به محل فعالیت این فرد اعزام شدند و مشخص شد که از این محل مقدار ۲ تن ماده معدنی سنگ میکاشیست بدون هرگونه مجوز‌های قانونی استخراج شده و آماده بارگیری است.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین بیان کرد: در این عملیات مسئول اصلی این حفاری غیرمجاز دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

او با قدردانی از همکاری همیشگی مردم با پلیس، از آن‌ها خواست در صورت اطلاع از وجود چنین مواردی، موضوع برای بررسی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟