پلمب 49 واحد صنفی متخلف در زابل

به گزارش رکنا، سرهنگ "احمدثمره حسینی" فرمانده انتظامی شهرستان زابل گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی وساماندهی واحد‌های صنفی، طرح نظارت وکنترل براصناف در شهرستان زابل درهفته گذشته توسط ماموران اداره نظارت براماکن عمومی این فرماندهی به مرحله اجرا گذاشته شد.

او بیان داشت: در راستای اجرای این طرح ماموران پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی به صورت غیر مترقبه از ۱۱۳ واحد صنفی بازدید که ۴۹ واحد صنفی متخلف به علت نداشتن پروانه کسب وعدم رعایت قوانین ومقررات پلمب و برای ۵۶ واحد صنفی دیگر نیز اخطار پلمپ صادر کردند.

پلمب واحد های صنفی در زابل

سرهنگ ثمره حسینی تخلفات اصلی این واحد‌های صنفی را نداشتن پروانه کسب، رعایت نکردن نکات بهداشتی، گران فروشی و عدم رعایت ضوابط انتظامی برشمرد و افزود: در صورتی که سایر واحد‌های صنفی در موعد مقرر به تعهدات خود عمل نکرده و قوانین و مقررات را رعایت نکنند با برخورد قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پایان خاطرنشان کرد: ماموران پلیس اماکن در این طرح، توصیه‌های لازم در خصوص رعایت کردن کلیه ضوابط انتظامی در محل کسب را به متصدیان آموزش دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟