پیشتازی خیرین برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد / اردکان

به گزارش رکنا ، محمدرضا حداد رئیس شورا‌های حل اختلاف استان یزد گفت: با همت رئیس زندان اردکان، خیرین برای آزادی ۷۶ نفراز زندانیان جرایم غیرعمد، پرداخت یک میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال را متقبل شدند.

او افزود: تعداد ۱۵۲ فقره پرونده صلح و سازش در شعبه ۵ ویژه زندانیان شورای حل اختلاف مستقر در زندان شهرستان اردکان تشکیل و با کمک و مساعدت خیرین تعداد ۷۶ نفر زندانی در پنج ماهه ابتدایی سال جاری از زندان شهرستان اردکان و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

حداد با اشاره به فرهنگ بسیار خوب و زیبای گذشت، اظهار داشت: اینکه این فرهنگ بسیار زیبا در کشور رایج شده و صحنه‌های بسیار زیبایی را به جا گذاشته، نشان دهنده رأفت و مهربانی مردم است.

 آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در اردکان

او تصریح کرد: گام‌های خیرخواهانه‌ای که با جذب کمک‌های خیرین به منظور آزاد سازی زندانیان بر می‌دارند باعث رضایت خداوند و کاسته شدن آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

حداد افزود: باید از فضای محرم برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد و مالی بهره گرفت، زیرا زندانیان نیازمند جزء اقشار ضعیف به شمار رفته و باید کمک کنیم تا دست نیازمندان و زندانیان جرایم غیرعمد و مالی را برای آزادی بگیریم و حمایت کنیم.

رئیس شورا‌های حل اختلاف استان یزد ادامه داد: خیرین استان در تمامی زمینه‌ها پیشرو بوده اند و لازم است افراد نیازمند و گرفتاران در بند زندان که خواسته یا ناخواسته محبوس شده اند را فراموش نکنند و برای آزادی زندانیان پیشقدم باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟