رفع تصرف 6 میلیاردی از اراضی ملی در ایلام

به گزارش رکنا، سرهنگ مهدی کیانی سرپرست پلیس امنیت اقتصادی انتظامی استان ایلام اظهار داشت : در راستای پیشگیری و مقابله با زمین خواری و تصرف غیر قانونی اراضی ملی، طرح مقابله با پدیده زمین خواری در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

او افزود : کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با انجام تحقیقات و بررسی اسناد و مدارک و استعلامات لازم از ادارات ذیربط یک فقره زمین خواری را در داخل شهر ایلام کشف کردند.

کشف زمین خواری در ایلام

سرهنگ کیانی با بیان اینکه حفظ و حراست از بیت المال و اراضی ملی از اولویت‌ها و ماموریت‌های پلیس امنیت اقتصادی است، خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با هماهنگی مرجع قضائی ۲۰۰ متر مربع از اراضی ملی را به ارزش ۶ میلیارد ریال از چنگال زمین خواران آزاد کردند.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی انتظامی استان با اشاره به اینکه در این راستا یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شد، گفت:مبارزه با زمین خواری در دستور کار این پلیس قرار داشته وشهروندان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت افراد در زمینه تصرف سرمایه ملی، موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟