نجات 5 نفر با تلاش آتش نشانان همدانی

به گزارش رکنا، محمد رضا بیاناتی، رئیس سازمان آتش نشانی همدان گفت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات دیروز، ۱۱ عملیات اطفای حریق و ۶ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات شهرهمدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

او افزود: شهروندان ۳۴۵ بار با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته اند که از این تعداد تماس ۱۷ مورد منجر به عملیات شده، ۱۰ تماس جهت مشاوره و راهنمایی، ۳۷ تماس اشتباه و متاسفانه ۲۸۱ مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

آتش سوزی در همدان

رئیس سازمان آتش نشانی همدان ادامه داد:عملیات‌های انجام شده در این تاریخ ۱۱ مورد آتش سوزی شامل نشت سوخت خودرو در خیابان بوعلی، حریق ضایعات در بلوار ارتش و ۹ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در پشت اتکا ۲ مورد، میدان بیمه، میدان قائم، جاده رباط، تپه مصلی، بلوار امام خمینی ۲ مورد و شهرک بهشتی بوده است.

بیاناتی با بیان اینکه همچنین ۶ مورد عملیات امداد و نجات شامل ۲ مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور در نایب احمد و شکریه، ۲ مورد مهار حیوانات در هنرستان و حصار حاج شمسعلی، امداد و نجات در حادثه تصادف خودرو در جاده غار علیصدر و رها سازی اندام بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در محل ایستگاه ۱۲ با همت آتش نشانان به انجام رسید، گفت: در این عملیات‌ها ۵ نفر هم با تلاش آتش نشانان نجات یافتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟