کشف محموله قاچاق سوخت  در سیستان و بلوچستان

به گزارش رکنا، سردار "محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، با جدیت، در نقاط مختلف استان به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده‌های عملیاتی استان، با شناسایی و تخریب ۲ محل دپوی سوخت و در بازرسی از ۴ دستگاه تریلی سوخت کش و ۱۳ دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی، ۱۲۲ هزار و ۴۹۵ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را شامل ۷۷ هزار و ۴۵۰ لیتر گازوئیل، ۶ هزار و ۴۵ لیتر بنزین، ۷ هزار لیتر نفت سفید و ۳۲ هزار لیتر سایر فرآورده‌های نفتی، در شهر‌های زاهدان، سراوان و سرباز کشف کردند.

کشف 122 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان

سردار قنبری با اشاره به توقیف ۱۷ دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق خاطر نشان کرد: در این رابطه ۲۶ فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

او با تأکید به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی، بیان داشت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟