کشف کالای قاچاق در جنوب تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ "علی ولی پور گودرزی "  گفت: اواخر هفته گذشته ماموران پلیس امنیت اقتصادی در رصد های اطلاعاتی دریافتند تعدادی افراد با همکاری یکدیگر مقادیری کالاهای قاچاق در انباری در جنوب تهران دپو و جمع آوری کرده اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی افزود: گشت زنی های انتظامی آغاز تا اینکه کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی موفق به شناسایی محل انباری و مالک آن شدند و مشخص شد که مالک انباری با همکاری 2 تن از همدستانش کالای قاچاق را در این انباری تخلیه کرده است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد، گفت: دستور دستگیری متهمان و بازرسی از داخل انباری اخذ شد و روز گذشته تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی به محل انباری اعزام شدند.

کشف کالا قاچاق در تهران

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه 3 متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: در بررسی از داخل انباری 212 طاقه پارچه و 2 هزارو 240 کیلو گردو فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه با دستور قضائی اموال کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، تصریح کرد: ارزش ریالی کالای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان بیش از 15 میلیارد ریال برآورد شده است.

به گفته سرهنگ ولی پور گودرزی هر 3 متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟