توقیف 145 خودرو در یاسوج

به گزارش رکنا، ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در مرحله دوم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و با حضور مقتدرانه پلیس راهور و نیروی تلاشگر انتظامی ۱۴۵ خودرو توقیف شد گفت: پس از انتقال این خودروها به پارکینگ برای برخی از مالکانِ آنها نیز پرونده کیفری تشکیل شد.

ملک حسینی افزود: در این مرحله وضعیت نابسامان کافی شاپ ها و قلیان خانه های شهر یاسوج، بازرسی شد.

او بیان کرد: در این بازرسی ها با حضور کارشناسان تعزیرات حکومتی، نمایندگان شبکه بهداشت و اتاق اصناف تعداد زیادی از مراکز متخلف پلمپ و برای برخی نیز پرونده قضایی تشکیل شده است.

توقیف 145 خودرو در یاسوج در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی

ملک حسینی در ادامه افزود: در مرحله اول این طرح نیز با رانندگان پرخطر و افراد ماجراجو در ساعت میانی و پایانی شب در شهر برخورد شد.

دادستان مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه برخورد قاطع در انتظار مخلان نظم و امنیت شهروندان و کسانی که به حقوق شهروندی دیگران تجاوز می کنند، خواهد بود گفت: حقوق شهروندی صرفاً، حقوق متهمان و مجرمان نیست، بلکه مردم عادی و حتی عابران پیاده و شهروندان نیز، از حقوق شهروندی برخوردار هستند.

ملک حسینی با تذکر به هنجار شکنان، از برگزاری مرحله سوم این طرح خبر داد و افزود: این افراد بدانند، دادستانی در مرکز استان و سایر شهرستان ها با افرادی که با درگیری و حمل سلاح گرم موجب سلب آسایش و امنیت مردم می شوند، به شدت برخورد می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟