کشف 5 میلیارد ریال کالای احتکاری در اسدآباد

رحیم قربانی مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسدآباد از کشف ۵ میلیارد ریال کالای احتکار شده در اسدآباد از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رکنا، او با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون سه انبار مواد غذایی و یک انبار احتکار کاغذ در سطح شهرستان طی بازرسی‌های انجام شده کشف و کالاهای احتکاری توقیف شده است، افزود: ارزش ریالی سه انبار مواد غذایی در مجموع سه میلیارد ریال و ارزش ریالی کاغذ احتکار شده در یکی از انبار‌های شهرستان در یک منزل مسکونی افزون بر دو میلیارد ریال بوده است.

مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسدآباد با اشاره به بیش از ۱۰۰ مورد بازرسی از انبار‌های موجود شهرستان طی سال جاری بیان کرد: همشهریان در صورت مشاهده انبار‌های احتکار و بارگیری‌های مشکوک ، با شماره ۱۲۴ تماس گرفته و بازرسان اداره صمت را نسبت به این امر برای بازرسی و رسیدگی مطلع سازند.

قربانی در ادامه با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بافندگان اسدآبادی ۱۰۰ متر فرش دستباف تولید کردند اضافه کرد : تعداد ۲۲۵۰ نفر در قالب شرکت تعاونی فرشبافان، پشتیبان و مددجوی کمیته امداد و بهزیستی این میزان فرش دستباف را بافته اند.

کشف کالا های قاچاق در اسد آباد

مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسدآباد یادآور شد: شهرستان اسدآباد در مجموع دارای ۵۰۰۰ بافنده فرش دستباف است که پنج درصد آن ها بیمه هستند.

او با اشاره به وجود ۲ هزار دار قالی فعال در شهرستان بیان کرد: سال گذشته افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات به سه پشتیبان فرش در حال فعالیت شهرستان پرداخت شد.

قربانی اظهار کرد: بازرسان اداره صمت با همکاری پلیس آگاهی همچنین ۱۳۸ حلقه انواع لاستیک سواری تعاونی که با یک دستگاه وانت نیسان به صورت عرضه خارج از شبکه در حال خروج از شهرستان به استان همجوار بود،کشف ، توقیف و به مرجع قضایی تحویل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟